Boss

Boss DB-90 Dr.Beat Metronom

Ürün Kodu: 4957054087982
Boss DB-90 Dr.Beat Metronom
4.036,78 TL

Ürün Bilgileri

DB-90  : Dr. Beat - Dünyanın en gelişmiş metronomu   

Dr. Beat Metronom ailesinin gözbebeği ile egzersiz yaparken tarzınızı konuşturun. Yeni DB-90 çalışma saatlerinizi daha az sıkıcı ve daha müzikal hale getirecek kaliteli sesler ve davul şablonları ile yüklüdür. Yerleşik mikrofonlu Ritim Koçu özelliği, akort için referans tonu işlevi, bir Enstrüman girişi, MIDI girişi ile öğrenmeyi eğlenceli ve etkili hale getirmek için diğer kullanışlı araçlar vardır.
• Dünyanın en gelişmiş metronomu
• Eşsiz Ritim Koçu egzersizlerine erişim için tetikleyici girişi
• Harici sıralayıcı (sequencer) tempoları senkronize etmek için MIDI girişi
• “Davul makinesi” tarzı şablonlara sahip PCM sesleri
• 50 adet hafıza
• İnsan sesli sayma


Daha iyi Vuruşlar, Daha İyi Çalışma
Nota Düzeltme fonksiyonu  5 farklı nota değerini uyarlayarak anında çok çeşitli vuruşlar oluşturmanıza izin verir.Ön panel sürgüleri, butonları ve büyük bir döner kadran parametreleri düzenlemeye el ile anında erişim sağlar.Bar üzerinde nerde olduğunuzu bilmenize yardım edecek bir insan sesi sayma sesi de dahil olmak üzere dört farklı klik sesi seçin.DB-90 ayrıca sizin hassasiyetinizi ve ritmik hissinizi geliştirmesi için gerçekçi PCM bateri örgüleri ile donatılmıştır.

Ritim Koçu özelliğini Çalıştırın
Ritmik ufuklarınızı Ritim Koçu ile genişletin.Bu yenilikçi birlikte takip et özelliği hassasiyetinizi, hızınızı ve dayanımınızı geliştirmenize yardım etmek için dört adet eğitim modu barındırır.DB-90'ın yerleşik mikrofonu ile, Ritim Koçu fonksiyonlarını akustik bateriler ile kullanabilirsiniz ya da Başlatma girişine bir Roland V-Pad bağlayabilirsiniz.Birlikte çalın ve gelişiminizi şemalayın.

Birçok Kullanım Alanı
Bateristler DB-90'ı Roland v-Pad'ler ya da dahili mikrofon aracılığıyla bağlayabilirler.Gitarist ve Bas gitaristler bağlanılmış kulaklıklar aracılığıyla herhangi başka bir alet gerekmeden DB-90'ı ve monitörü direk olarak bağlayabilirler. - pratik olarak her çeşit enstrümantalist DB-90'ın özelliklerinden faydalanabilir.Ve daha özenli eşlik etme durumları için harici bir ardıştırıcıya senkronize etmek isteyenler için, bunu DB-90 MIDI girişi ile yapabilirler.Bu aşama odaklı özellik özellikle bateristler için faydalıdır. (sahne uyumlu)

 MetronomTempo: 30-250 (Doğruluk payı: ±%0,1)
ÖLÇÜ:  (ÖLÇÜ1) 1–9, (ÖLÇÜ2) KAPALI/1–9
ŞABLON: 8-VURUŞ x4, 16-VURUŞ x 3, KARIŞTIR x 3, FUNK x 2, CAZ x 2, BLUES, TEKNO, HOUSE, COUNTRY, REGGAE, KLAVE 3-2, KLAVE 2-3, SALSA, RUMBA, BOSSA NOVA, SAMBA, VALS, TANGO, MAMBO, ÇAÇAÇA, MARŞ (30 çeşit)RİTİM KOÇUZaman Kontrolü, Sessiz Sayma, Kademeli Yukarı/Aşağı, Bir Adım Yukarı/AşağıReferans TonuReferans Perdesi: A4=438 Hz-445 Hz (1 Hz adımlarla)
Referans Tonu Aralığı: C2-B6 (5 oktav, 12 yarım ton)HafızaMetronom: 50
Referans Tonu: 10Otomatik Kapanma özelliğiCihazı 60 dak. ardından kapatırGöstergelerLCD Ekran, Tempo Göstergesi LED x 2KonektörlerTETİK GİRİŞ jakı
BAŞLAT/DURDUR jakı
HAFIZA YUKARI/AŞAĞI jakı
MIDI GİRİŞ konektörü
KULAKLIK jakı x 2 (Stereo 1/4 inç kulaklık tipi, Stereo minyatür kulaklık tipi)
GİRİŞ jakı
AC ADAPTÖRÜ jakıGüç KaynağıDC -9V: Kuru Pil (6LR61/9V, 6AM6/9V) veya AC Adaptörü (PSA serisi) Çekilen Akım85 mA (maks.)AksesuarlarKuru Pil
Yumuşak kılıf
Kullanım KılavuzuBoyut ve Ağırlık (pil dahil)Genişlik122 mm
4-13/16 inçDerinlik164 mm
6-1/2 inçYükseklik 38 mm
1-1/2 inçAğırlık 0,5 kg
1 lbs
*Özellikler haber verilmeden değişikliğe tabi tutulabilir.