Kozmos

Kozmos KLP-STD-BK Elektro Gitar

Ürün Kodu:
Kozmos KLP-STD-BK Elektro Gitar
4.447,80 TL

Ürün Bilgileri

Geleneksel-Efsane Gövde Tasarımı
Stardust® serisinde; yüksek teknoloji yardımıyla özenle seçilmiş ve kesilen ağaçlar, Kozmos usta işçiliğinin kusursuz dokunuşlarıyla buluşarak geçmişten günümüze gelerek efsane olmuş Les Paul gövde yapısını sizlere sunuyor. Efsanevi 59-Les Paul modelinde olduğu gibi masif maun ağacından üretilen gövde, sap kısmı ile vidasız bağlantı ile geçme şekilde mükemmel derecede birleştirilir. Maun ağacının getirdiği güçlü gövde yapısıyla sizlere her ekipman ile dolgun ve güçlü sesleriyle çalım imkanı sağlayabilmektedir.

Maun Ağacından Sap
Hindistan’da yetişmiş maun ağaçlarından üretilen sap üzerinde, endüstriyel olarak özel üretilen Zebra Wood klavyesiyle size hem çalım hissiyatlarınızda rahatlık hem de ton tercihlerinizde daha dengeli bir ses aralığı sunar. Klavye üzerinde nikelden üretilen 22 fret ile Les Paul gövdeler üzerinde klasikleşmiş pozisyon işaretleri ile donatılmıştır. Sap arkasındaki özel cilası sayesinde parlak yapısı, gitarınızın sap bölümünü dış etkenlere karşı korumanın yanında, rahat çalım imkanını da sağlayabilmektedir.

Sıcak Gitar Tonları
Les Paul gövde üzerinde klasikleşmiş iki humbucker (ikili) manyetik sizlere geniş ton alternatiflerini sunabilmektedir. Güçlü bir sound alabilmek adına yüksek çıkışlı fakat buna rağmen vintage tonları verebilecek şekilde özenle sarılan manyetikleri, 3 pozisyonlu anahtarı sayesinde tüm tarzlarda müziğe uyabilecek tonları rahatlıkla sağlayabilmektedir. İki adet volume ve iki adet ton kontrol potansı ile tüm pozisyonlarda istediğiniz tonlara ulaşabilmenize imkan verir.

table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; font-size:12px;}td { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px;}th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; font-weight:bold; }tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd;}TEKNİK ÖZELLİKLERScale :628 mmGövde :Maun Gövde Ağacı, Akçaağaç Ön KapakSap Ağacı :Tek Parça Maun-Vidasız Gövde BağlantısıTruss Rod :2 Yönlü Sap ÇeliğiKlavye Ağacı :Endüstriyel Gül AğacıFret :NikelFret Sayısı :22Pozisyon Belirteçleri :Siyah NoktalıAkort Burguları :Die-Cast KromÜst Eşik :Sentetik KemikÜst Eşik Genişliği :42 mmKöprü :Tune-o-MaticManyetikler :Humbucker + HumbuckerManyetik Konfigürasyonu :H-HKontroller :2 Volume, 2 Tone, 3 Yollu SwitchPickguard :VarRenk :SiyahCila :Parlak Yüzey