Kozmos

Kozmos KTL-ALDSS-GRWN-LPB SS Cilalı Sap Gülağacı Klavye Lake Placid Blue Elektro Gitar

Ürün Kodu:
Kozmos KTL-ALDSS-GRWN-LPB SS Cilalı Sap Gülağacı Klavye Lake Placid Blue Elektro Gitar
2.583,54 TL

Ürün Bilgileri

Geleneksel-Efsane Gövde Tasarımı
Stardust® serisinde; yüksek teknoloji yardımıyla özenle seçilmiş ve kesilen ağaçlar, Kozmos usta işçiliğinin kusursuz dokunuşlarıyla buluşarak geçmişten günümüze gelerek efsane olmuş Tele gövde yapısını sizlere sunuyor. Amerikan masif kızılağaçtan üretilen gövde, sap kısmı ile mükemmel derecede birleştirilir ve kızılağacın getirdiği hafif gövde yapısıyla sizlere her pozisyonda rahat çalım imkanı sağlayabilmektedir.

Kanada Akçaağaç’tan Sap
Kanada’da yetişmiş Akçaağaç’tan üretilen sap üzerinde, endüstriyel Zebra Wood veya akçaağaç klavye seçenekleriyle size hem çalım hissiyatlarınızda, hem de ton tercihlerinizde seçenekler sunar. Klavye üzerinde nikelden üretilen 21 fret ile Tele gövdeler üzerinde klasikleşmiş noktalı pozisyon işaretleri ile donatılmıştır. Sap üzerindeki özel cilası sayesinde parlak yapısı, gitarınızın sap bölümünü dış etkenlere karşı korumanın yanında, rahat çalım imkanını da sağlayabilmektedir.
 
Sıcak Gitar Tonları
Tele gövde üzerinde klasikleşmiş 1 adet köprü ve bir adetlik sap manyetiği sizlere geniş ton alternatiflerini sunabilmektedir. Güçlü bir sound alabilmek adına yüksek çıkışlı fakat buna rağmen vintage tonları verebilecek şekilde özenle sarılan manyetikleri, 3 pozisyonlu anahtarı sayesinde tüm tarzlarda müziğe uyabilecek tonları rahatlıkla sağlayabilmektedir. Bir adet master volume ve bir adet tone kontrol potansı ile tüm pozisyonlarda istediğiniz tonlara ulaşabilmenize imkan verir. 

 table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; font-size:12px;}td { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px;}th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; font-weight:bold; }tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd;}TEKNİK ÖZELLİKLERScale :648 mmGövde :KızılağaçSap Ağacı :Özel Seçilmiş Kanada AkçaağaçKlavye Ağacı :Endüstriyel Gül AğacıTruss Rod :2 Yönlü Sap ÇeliğiSap Bağlantısı :4’lü Vidalı Sap-Gövde BağlantısıFret :NikelFret Sayısı :21Pozisyon Beliteçleri :Beyaz NoktalıAkort Burguları :Die-Cast KromÜst Eşik :Sentetik KemikÜst Eşik Genişliği :42 mmKöprü :KromManyetikler :2 x Single CoilKontroller :1 Volume, 1Tone, 3-Yollu SwitchPickguard :Beyaz, Tek ParçaRenk :Göl MavisiCila :Parlak Yüzey