Kozmos

Kozmos KDA-32CE MH/NAT Elektro Akustik Gitar

Ürün Kodu:
Kozmos KDA-32CE MH/NAT Elektro Akustik Gitar
3.111,99 TL

Ürün Bilgileri

Kozmos KDA-32CE MH/NAT Elektro Akustik Gitar
Kozmos KDA-32 serisindeki düz akustik ve elektrik akustik gitarlar, son günlerde gittikçe popüler olmaya başlayan Auditorium gövde şekliyle tüm tarzlardaki çalım deneyimlerinize, beste çalışmalarınıza ilham sağlıyor. Gövdesinin arka ve yan kısımlarında kullanılan Afrika’da yetiştirilmiş ağaçlardan olan Khaya Maun ağacı, özellikle orta (mid) seslerde sıcaklığa ve geniş tepkilere sahiptir. Tüm Maun çeşitlerinde olduğu gibi, benzersiz iç nemlendirme nitelikleri güçlü bir ton dengesini ve temeli oluşturur. Bu sayede sıcak orta seslerin yanında en alt seslerden en üst seslere kadar mükemmel bir denge sağlayarak verebilmektedir. Afrika maunu, Orta Amerika çeşitlerinden biraz daha sert bir yapıya sahip olarak, frekans tepkileri daha yüksektir. KDA-32 modellerinin ön kapak kısmında da, bu gitarların arka ve yan kısımlarında olduğu gibi Maun ağacı kullanılmıştır. 

Akustik gitar konusunda son derece seçici olan gitaristlerin sevebileceği güçlü ses ve harmoniklerin karışımına ek olarak, rahat ve ergonomik sap formu sayesinde en zor pozisyonlarda bile rahat çalım imkanı sağlayabilmektedir. Gitarın ön ve arka kapaklarını çevreleyen siyah binding işçiliği, kusursuzca sap işçiliğinde de kullanılarak rahat çalım imkanınızı desteklemektedir. 

Akustik gitar gövde şekillerinde son dönemlerde popüler olmaya başlayan Auditorium gövde üzerinde yumuşak hatlar ile tasarlanmış Cutaway bölümü, gitarınızın imajını bozmadan alt pozisyonlarda rahat çalım imkanını sizlere sağlayabilmektedir.

Gitarın eşik altına yerleştirilen piezo-manyetiği, sahne çalışmaları düşünülerek feedback sorunlarını en aza indirgenecek şekilde izolasyon yapılarak, özel bir kaplamalı şekilde yerine yerleştirilmiştir. Bu manyetik MG-30 model Preamp-EQ sistem ile güçlendirilerek, gitarın gövdesindeki tüm titreşim ve rezonasları ses sistemine veya akustik gitar amfinize iletebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Gövde üzerinin tamamına uygulanan UV-Satin cila işçiliği; pürüzsüz ve mat gövdesinin en iyi şekilde titremesini sağlamanın yanında, günlük kullanımlarınızda oluşabilecek kir ve dış etkenlere karşı gitarınızın ağaçlarını koruyabilmektedir. Uzun süreli performanslarınız göz önüne alınarak tasarlanmış die-cast akort burguları, uzun süreli olarak akordunuzu doğru şekilde tutabilir.

•       Gövde Şekli : Cutaway Auditorium
•       Ön Ağaç : Khaya Maun
•       Arka ve Yan Ağaç : Khaya Maun
•       Scale Uzunluğu: 25-1/2\"
•       Klavye Ağacı : Zebra - Teknik Ağaç
•       Burgular : Die-Cast Akort Burguları
•       Binding :  Ön-Arka Gövde Ağaç Birleşimi ve Sap Üzerinde Siyah
•       Fret Sayısı : 20 Fret
•       Cila : UV-Satin (Mat Cila)
•       Preamp-EQ Sistem : MG-20
            - Nominal Giriş Seviyesi: -20dBV
            - Giriş Empedansı:  >1M Ohm
            - Çıkış Empedansı:  <2K Ohm (20Hz~20KHz)
            - Nominal Çıkış Seviyesi: -12dBV
            - Ses seviyesi kontrolü  
            - 3 Band EQ: Bass,Middle,Treble
            - Anti-feedback kontrolü (Notch)
            - Faz çevirici anahtarı
            - LCD Ekran ile kromatik akort aleti   
            - Düşük pil seviyesi göstergesi