Ibanez

IBANEZ GRG7221QA-TKS Elektro Gitar

Ürün Kodu:
IBANEZ GRG7221QA-TKS Elektro Gitar
6.062,51 TL

Ürün Bilgileri

IBANEZ GRG7221QA-TKS Elektro Gitar

7 Telli Elektro Gitara Muhteşem Bir Giriş
7 telli gitar dünyasına harika bir giriş noktası mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, GRG7221QA'yı seveceksiniz. Ibanez'in RG serisi 7 telli modellerine dayanarak, bu genişletilmiş menzilli gitarın Poplar (kavak) gövdesi dengeli ve rezonanslı bir ses sağlarken, çift humbucker manyetik öfkeli tonlar çıkarır. Quilt akçaağaç ön kapak ile birlikte soundu kadar güzel bir görüntüye de sahiptir. GRG7221QA'nın hardtail köprüsü size maksimum ayar dengesi sağlarken, Akçaağaç sapı ve Jatoba klavyesi, Ibanez'i metal haritasına sokan zahmetsiz bir çalınabilirlik sağlar. Agresif görünümlü siyah aksamı ise dış görünümünü tamamlar. Çalımınızı bir sonraki seviyeye taşımak ister misiniz? O zaman bir GRG7221QA edinin!

Infinity R Manyetikler Size Büyük Bir Ton Aralığı Sunar
Ibanez GRG7221QA modelinin sahip olduğu Infinity R humbucker ikilisi sizlere etkileyici tonlar sunar. Sap pozisyonu humbucker daha sıcak, daha zengin bir ton için seslendirilirken, köprü humbucker parlak bir solo manyetiğidir. Maksimum ton sağlamlığının peşindeyseniz, Ibanez GRG7221QA amplifikatörünüze ihtiyacınız olanı verecektir..

Kolay Çalımlı ve Düşük Aksiyonlu Sap
Ibanez GRG7221QA'nın düzgün ve düşük aksiyonlu bir akçaağaç sapı vardır. Bu rahat sap, süper düz 15,7\" yarıçaplı ve 24 jumbo perdeli Jatoba klavyesiyle size hızlı tek nota çalışmalarını kolaylıkla yürütme olanağı sunar.

 table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; font-size:12px;}td { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px;}th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; font-weight:bold; }tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd;}TEKNİK ÖZELLİKLER
GÖVDE Gövde Ağacı Kavak / Quilted Akçaağaç Gövde Şekli RG GRG 7-StringGövde CilasıParlak PolyesterGövde ŞekliRG GRG 7-StringSAP Sap AğacıAkçaağaçSap CilasıSatinSap ŞekliGRG7Tel Boyu25.5''Tuşe AğacıJatobaTuşe Yarıçapı15.7\"Perde Sayısı24Perde BoyutuJumboÜst EşikPlastikÜst Genişliği1.889''Sap İşlemesiBeyaz NoktalarELEKTRONİK Köprü ManyetiğiInfinity RSap ManyetiğiInfinity RKontroller1xVolume, 1xTone Manyetik Seçici 5 Yollu Anahtar Manyetik Konfigürasyonu HHAKSAMLAR KöprüF107 HardtailAksam KaplamasıSiyahBurgularIbanez Akort BurgularıTeller.009-.054