Kozmos

Kozmos KDA-36MH M/NAT Mini Akustik Gitar

Ürün Kodu:
Kozmos KDA-36MH M/NAT Mini Akustik Gitar
2.378,03 TL

Ürün Bilgileri

Kozmos KDA-36MH M/NAT  Mini Akustik Gitar

Kozmos Auditorium gövdeli akustik gitarlarından ilham alınarak yapılan küçük ölçekli gövde dizaynı ile bir tasarım harikası olan KOZMOS KDA-36, günümüzde gittikçe popüler olmaya başlayan mini akustik gitarlara uygun fiyatta en iyi performansı getiriyor. Kompakt boyutuna rağmen özenle seçilmiş ağaçları sayesinde son derece zengin tonlara sahip KDA-36 serisi, rahat taşınabilirliği ve eviniz ortamında konforunuzu en üst seviyeye taşıyor. Günümüzün modern müzik türlerinde sıkça kullanılmaya da başlayan mini-akustik gövdenin verdiği sesler, normal akustik gitarlar gibi zengin ama bir o kadarda farklılığı ile akustik gitaristler için alternatif tonları sunmaktadır. Ön kapak ve gövde ağaçlarının tamamının Maun ağacından yapılmasıyla, canlı performanslar ve kayıtlarınız için güçlü-dinamik bir sesin yanı sıra, son derece dengeli bir ton yapısı sunmaktadır.
 

Küçük ölçekli auditorium gövdesi

  • Tüm çalım stilleri için harika tonlar

  • Küçük gövdesi sayesinde rahat taşınabilirlik

  • Çalım pozisyonlarınızda rahatça gövdeyi kavrayabilme
     

  • Bilinen akustik gitar tonları haricinde alternatif tonlar arayanlar için mükemmel bir seçenek.Gövdesinin arka ve yan kısımlarında kullanılan Afrika’da yetiştirilmiş ağaçlardan olan Khaya Maun ağacı, özellikle orta (mid) seslerde sıcaklığa ve geniş tepkilere sahiptir. Tüm Maun çeşitlerinde olduğu gibi, benzersiz iç nemlendirme nitelikleri güçlü bir ton dengesini ve temeli oluşturur. Bu sayede sıcak orta seslerin yanında en alt seslerden en üst seslere kadar mükemmel bir denge sağlayarak verebilmektedir. Afrika maunu, Orta Amerika çeşitlerinden biraz daha sert bir yapıya sahip olarak, frekans tepkileri daha yüksektir. KDA-36 modellerinin ön kapak kısmında da, bu gitarların arka ve yan kısımlarında olduğu gibi Maun ağacı kullanılmıştır.

Akustik gitar konusunda son derece seçici olan gitaristlerin sevebileceği güçlü ses ve harmoniklerin karışımına ek olarak, rahat ve ergonomik sap formu sayesinde en zor pozisyonlarda bile rahat çalım imkanı sağlayabilmektedir. Gitarın ön ve arka kapaklarını çevreleyen siyah binding işçiliği, kusursuzca sap işçiliğinde de kullanılarak rahat çalım imkanınızı desteklemektedir.
Gövde üzerinin tamamına uygulanan UV-Parlak cila işçiliği;
Pürüzsüz ve parlak gövdesinin en iyi şekilde titremesini sağlamanın yanında, günlük kullanımlarınızda oluşabilecek kir ve dış etkenlere karşı gitarınızın ağaçlarını koruyabilmektedir. Uzun süreli performanslarınız göz önüne alınarak tasarlanmış die-cast akort burguları, uzun süreli olarak akordunuzu doğru şekilde tutabilir.


Özellikler

Gövde Şekli : Mini Auditorium

Ön Ağaç : Özel Seçilmiş Khaya Maun

Arka ve Yan Ağaç : Khaya Maun

Scale Uzunluğu: 23-1/2\"

Klavye Ağacı : Zebra - Teknik Ağaç

Burgular : Die-Cast Akort Burguları

Binding : Ön-Arka Gövde Ağaç Birleşimi ve Sap Üzerinde Siyah

Fret Sayısı : 20 Fret

Pickguard : Siyah

Cila : UV-Satin (Mat Cila)