Lag

LAG GLA LE18-SK2A / Auditorium Akustik Gitar

Ürün Kodu:
LAG GLA LE18-SK2A / Auditorium Akustik Gitar
5.097,92 TL

Ürün Bilgileri

LAG GLA LE18-SK2A / Auditorium Akustik Gitar
Lag gitarları Fransız işçiliğinin tanınmış bir zarafeti olan estetik bir atılganlık ve bakım sunar. Cömert ve kristal tonal özellikleriyle tanınan Lag akustik gitar serisi, güçlü kişiliği mükemmellik ile birleştirir. Bu yolla da gerçekten modern bir akustik enstrüman ile sonuçlanır. Markaya olan gerçek bir takıntı ve üretimin her detayına verilen özen, uluslararası alanda Lâg gitarlarını spot ışıklarının önüne itmiştir.

Sınırlı sayıda üretim olan Skullture serisinden korkutucu bir gövde şekliyle akustik gitardır. Bu gitar; maun ağacından arka ve yanları olan ve ön ağacında sağlam bir kırmızı sedire sahiptir. 650 mm skala ölçek uzunluğunda, doğal saten kaplamalı maun bir sap profili bulunur. 20 gümüş nikel perdeli kahverengi ağaç klavyesi, 43 mm siyah grafit üst eşik ve 72 mm siyah grafit alt eşiği bulunur. Siyah saten donanımı, Die cast yüksek hassasiyetli akort burgularına sahiptir. Köprü yine kahverengi ağaçtan yapılmıştır. Gitar metalik siyah saten gövde cilasına sahipken, arka kısmında parlak siyah olarak kuru kafa sanatsal çizime sahiptir.

 table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; font-size:12px;}td { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px;}th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; font-weight:bold; }tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd;}Teknik Özellikleri:Gövde Şekli:AuditoriumÖn Ağaç:Kırmızı SedirArka ve Yan Ağaçlar:MaunSap Ağacı:MaunKlavye Ağacı:BrownwoodKöprü Ağacı:BrownwoodPerde Sayısı:20Skala Ölçeği:650 mmÜst Eşik:43 mm / Siyah GrafitAlt Eşik:72 mm / Siyah GrafitAkort Burgusu:Die Cast / Siyah