Kozmos

Kozmos KHDP-S200 / Profesyonel Stüdyo Referans Kulaklık

Ürün Kodu:
Kozmos KHDP-S200 / Profesyonel Stüdyo Referans Kulaklık
507,78 TL

Ürün Bilgileri

KOZMOS KHDP-S200 PROFESYONEL STÜDYO MONİTÖR KULAKLIĞI
İster bir besteci, ister bir müzisyen veya canlı performanslardaki sound’tan sorumlu kişi olun, her zaman işinize doğru ve keyif veren sesler ile odaklanmanız gereklidir. Kozmos KHDP-S200 stüdyo monitör kulaklığı konfor, kalite ve mükemmel bir ses deneyimini size sunan, her ortamda kullanmak isteyeceğiniz mükemmel bir araçtır. 

Kozmos KHDP-S200 modelini ilk denediğinizde sound kalitesini unutamayacaksınız. Ulaşılabilir fiyatıyla sunduğu yüksek çözünürlükteki ses kalitesi tüm nüansları ve dinamikleri en ince ayrıntısına kadar hissedeceksiniz. Konforlu yapısıyla uzun saatler süren çalışmalarınız sizi yormayacak ve çalışma saatlerinizi daha da verimli hale getirebileceksiniz. İster bir dizüstü bilgisayar, bir mix konsolu, ses kartı veya bir dijital enstrüman üzerinde kullanın, ihtiyacınız olan mükemmel ilhamı size getirecektir.

Taşınabilir arkası kapalı stüdyo monitör kulaklığı yapısıyla stüdyo kalitesindeki soundunuzu her yere taşıyabilmenize olanak sağlar. Bir çift yumuşak deri kulak yastığıyla mükemmel bir şekilde ses izolasyonu sağlanmış ve dışarıya ses kaçması engellenmiştir. Yeni tasarlanan 40mm Neodimyum mıknatıs sürücüsüyle Studio 200, tüm profesyonel kişisel dinleme durumları için uygun olan doğru ve saf bir sese sahiptir.

Genel Özellikleri:
• Kompakt, hafif ve taşınabilir dizayn.
• Hassas arkası kapalı yapısıyla doğru ve saf ses
• Genişletilebilen akıllı ve hafif, kolay ayarlanabilen yüksek kaliteli paslanmaz çelik teleskopik kollar.           
• Manganez çelik çerçeve, iyi ayarlanmış esneklik, uygun basınç ile asla deforme olmaz
• Yüksek kaliteli dikiş deri kafa bandı ve yumuşak deri kulaklık yastıkları, uzun süre kullanım için güzel ve rahatdır.                 
• Yeni 40mm Neodimyum mıknatıs sürücüsü, mükemmel uyum sağlar ve en ince nünansta sesleri üretebilir.  • Kullanılan NdFeB mıknatıs sistemiyle anında mükemmel dinamik tepkiler.
• 180 derece dönebilen çerçeve, tek kulak ile dinleme imkanı.
• Tek taraflı kablo kanalı, kullanımı kolay. 
 table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%;}td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px;}tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd;}TEKNİK ÖZELLİKLERÇalışma PrensibiArkası KapalıBiçimSupra-AuralDönüştürücü TipiDinamikLoudhailer¢40 mmEmpedans32Ω Hassasiyet95±3dB Frekans Tepkisi15Hz-22kHzMaksimum400mWVerimli Güç200mWKablo3m (Düz)Uçlar¢3.5mm+¢6.3mm Net AğırlıkKablo ile 233 gr. Nominal Kafa Bant BaskısıYaklaşık 2.8N